Meisjes komen om bij botsing tussen scooter en auto
WENUM WIESEL - Bij een aanrijding tussen een auto en een scooter op de kruising van de Windhoek met de Berenbergh in Wenum Wiesel (gemeente Apeldoorn) zijn zondag aan het eind van de middag twee meisjes om het leven gekomen. Dat meldde de politie.
De scooter kwam rond tien voor zes op de kruising in botsing met een personenauto. De slachtoffers zijn een 16-jarig meisje uit Apeldoorn en haar 17-jarige vriendin uit Wenum Wiesel, beide zaten op de scooter.
De 63-jarige automobilist uit Vaassen bleef ongedeerd en werd meegenomen naar het politiebureau voor verhoor.
De politie heeft een onderzoek ingesteld naar de toedracht van het ongeval. Over de identiteit van de slachtoffers kom de politie zondag aan het begin van de avond nog geen mededelingen doen.
Klik hier voor beelden op de site van Hart van Nederland.


heel veel sterkte met dit enorme verlies voor de nabestaande
Gecondoleerd aan de nabestaanden,
veel sterkte in de aankomende tijd.
ik wens de nabestaande heel veel sterkte
in deze moeilijke tijd
Heel veel sterkte voor de nabetaanden en ook heel veel sterkte voor de bestuurder die er niets aan heeft kunnen doen.
Hoe weet je nou dat de bestuurder er niets aan kon doen? Dit kan je niet zeggen vind ik.
Ik ben ook erg geschrokken van de beelden van Hart van Nederland. Hoe het meisje in de lijkwagen gelift wordt en er een man met haar tas aan komt lopen.. Het heeft mij heel erg geraakt!
Iedereen heel erg veel sterkte!
Voor Iris en Stephanie is een persoonlijke gedenkplaats aangemaakt. Plaats een kaarsje, condoleance en herinnering.
http://dierbareherinneringen.nl/stephanie-berends/
http://dierbareherinneringen.nl/iris-verstoep/
dit is heel erg wat er gebeurt is, maar voor de bestuurder vind ik dit heel erg, want die man heeft levenslang, 1 van de meisjes die de scooter bestuurde zal wel niet uitgekeken hebben en te hard hebben gereden.
mijn medeleven aan de ouders en heel veel sterkte voor de bestuurder
Ten eerste familie en vrienden van de beide meisjes veel sterkte toegewenst.
En dan even aan Ellie zat jij bij op de scooter dat je kunt zeggen dat ze te hard reden.
Ellie zoals in een later bericht, hier op de site blijkt dat ze niet te hard hebben gereden alleen dat ze de auto te laat hebben gezien!
Ik vind het ook heeel erg voor de meisjes zelf niet alleen voor de bestuurder, aangezien de meisjes opeens overleden zijn, misschien hadden ze nog zo veel willen doen!
Ik wens iedeen die betrokken was bij dit noodlottig ongeval heel veel sterkte toe.
Wat kan het leven toch wreed zijn.
Meisjes rust in vrede
morgen alweer een jaar geleden waar blijft de tijd
Ik mis haar…
:’(