Ongeluk met vrachtwagen op A50, vangrail kapot over lengte van 120 meter
APELDOORN/ZWOLLE β Op de A50 richting Zwolle na de afrit Vaassen heeft dinsdagochtend rond 10:00 uur een ongeval plaatsgevonden met een vrachtwagen. De vangrail is over een lengte van 120 meter kapot gegaan.
Het verkeer wordt over de vluchtstrook geleid. De vangrail wordt, vanwege weinig verkeer, direct gerepareerd. Rijkswaterstaat verwacht dat de klus rond 13:00 uur klaar is.
Tussen Apeldoorn-Noord en Epe staat een file van 3 kilometer. De vertraging bedraagt zoβn 10 minuten.
De #A50 is dicht richting Zwolle na afrit Vaassen door een ongeval met een vrachtwagen. Je wordt over de vluchtstrook geleid. De vangrail is over een lengte van 120 meter kapot, deze gaan we gezien het lage verkeersaanbod direct repareren. 13:00 uur verwachten we klaar te zijn. pic.twitter.com/Xp8j9MqNXK
β Rijkswaterstaat Verkeersinformatie (@RWSverkeersinfo) January 3, 2023